1st EYES scientific meeting Rotterdam 10-11 października 2013r.

W dniach 11 -13 października 2013 odbyło się pierwsze spotkanie grupy EYES w Rotterdamie. W ciągu trzech dni młodzi naukowcy z całego świata przedstawili rezultaty swoich badań w dziedzinach Endokrynologii i Diabetologii. Wśród prezentujących znaleźli się członkowie Klubu 30: Adam Czyżyk, Nadia Sawicka, Maria Stelmachowska-Banaś, Małgorzata Szkudlarek oraz Kosma Woliński. Wszystkie prace spotkały się z dużym zainteresowaniem. Oprócz bogatego programu naukowego, organizatorzy zadbali także o inne atrakcje m.in zwiedzanie Rotterdamu zabytkowym tramwajem. Konferencja była także świetną okazją do zawarcia wielu znajomości, które mogą w przyszłości zaowocować współpracą naukową. Na szczęście wszystkim uczestnikom udało się uniknąć bliskich spotkań z wszechobecnymi w Holandii rowerami. Dziękujemy za bardzo udaną konferencję. Czekamy na następne spotkanie we Wrocławiu!